MÖBLER / Bord / Piedestaler 14257076
nr 1425 7076
Piedestaler
2 st, rotting och glas, 1900-tal. Höjd: 40-55cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:30:55
150 kr